Stará Duchcovská 28, 415 03 Teplice CZ
info@hotelalmond.cz

Ubytování v Teplicích pro firmy a na služební cesty

Pracovní povinnosti vás mohou odvést daleko od domova, třeba až do severních Čech. Čas mezi jednáním s obchodními partnery nebo dodavateli však nemusíte cítit jako nutnou daň za úspěšnou kariérou a trávit jej v uzavřeném pokoji na hotelu. Využijte příležitost a poznejte krásné lázeňské město i jeho okolí. Zázemí hotelu ALMOND nabízí nejen komfortní ubytování v Teplicích , ale i atraktivní doprovodný program.

Dokonalé pohodlí

Hotel ALMOND plně těží z výhodné lokality na kraji města. Tiché okolí vás nebude rušit při přípravě na jednání a dovolí vám plně relaxovat. Využít můžete jak klasické jedno, dvou nebo třílůžkové pokoje, tak vybavené apartmány. Apartmány s oddělenými ložnicemi doplňuje vybavená kuchyňka. Výhodou ubytování je další kuchyňka přístupná i hostům z běžných pokojů. Bezpečné parkování garantuje oplacené parkoviště přímo u hotelu. Samozřejmým vybavením je dostupná WI-FI síť.

Hotelu ALMOND provozuje také útulnou kavárnu. Ve výběru ze čtyř různých snídaňových menu si můžete dopřát vydatnou snídani. Do kavárny můžete zajít i kdykoli v průběhu dne.

Zázemí pro aktivní sportovce i milovníky kultury

Pobyt v Teplicích nemusíte omezit výhradně mezi pracovní povinnosti. V bezprostřední blízkosti hotelu můžete využít sportovní areál s tenisovými kruty, fotbalové hřiště i zimní stadion. Město nabízí moderně vybavenou plaveckou halu s fitness a squashem. Pokud je vaším oblíbeným sportem golf, můžete se věnovat i hře na nedalekých dvou golfových hřištích na Cínovci s krásnými výhledy nebo poblíž vodní nádrže Barbora .

Zimní sporty patří k regionu neodmyslitelně. Výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování nabízí nejen ski areál Bouřňák. Okolí Krušných hor je ideální základnou i pro letní túry nebo cyklistiku.

Lázeňské město vám vrátí ztracenou energii

S Teplicemi jsou pevně spojené také lázně. Lázeňské domy Beethoven, Císařské lázně, Kamenné nebo Solné jeskyně nabízí na míru sestavené programy od masáží, koupele v léčivé minerální vodě i rehabilitaci. Myslete na své zdraví a nechte o sebe pečovat. Pracovní cestu můžete proměnit v příjemné zážitky s kladným dopadem i na vaši fyzickou a psychickou kondici.

Ve městě můžete využít samozřejmě i bohatý kulturní program počínaje moderními kinosály, prohlídkou zámku na náměstí nebo hradu Doubravka. Zaujme jistě i pravidelný program Krušnohorského divadla. Příznivé počasí vás může motivovat k návštěvě zámecké nebo botanické zahrady . Za prohlédnutí jistě stojí i Komáří vížka s lanovou dráhou nebo unikátní vodní dílo Barbora , planetárium a hvězdárna.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail