Stará Duchcovská 28, 415 03 Teplice CZ
info@hotelalmond.cz

Kde najít nejlepší ubytování v Teplicích?

Teplice patří mezi nejstarší lázeňská města u nás a v době své největší slávy dokonce získaly přezdívku Paříže východu. Dodnes mohou nabídnout komplexní lázeňskou péči na vysoké úrovni, lázeňské domy prošly modernizací a přináší programy nejen pro klienty s problémy s pohybovým ústrojím, efektivně spojují rehabilitaci a prevenci onemocnění kloubů, páteře, bolestí zad a souvisejících bolestí hlavy.

Ideální základna pro výlety s rodinou

Teplice své hosty nevybírají pouze z řad lázeňských hostů, kteří přijíždí ve velkém počtu načerpat nové síly a zlepšit zdravotní stav. Lázně jsou skvělou příležitostí pro odpočinek a relaxaci. Masáže, kondiční plavání nebo pobyt v termální vodě můžete využít i jako běžný host.

Volný čas můžete rozdělit i na příjemnou návštěvu vynikajících restaurací a kaváren. Teplice nabízí bohatý kulturní program divadla a kina. Okolí Krušných hor přímo vybízí k četným sportovním aktivitám. Milovníci lyžování mohou využít dobře vybavené ski areály pro sjezdové lyžování i běžky. Hory jsou protkány i dobře značenými turistickými trasami pro pěší poznávání přírody nebo výlety na kolech. V okolí najdete hned několik lákavých tipů pro seznámení se s historií regionu a jeho výraznými osobnostmi.

Výhodná pozice pro obchodní jednání

Teplice jsou svou dostupnou polohou dobrým bodem také pro služební cesty. Ať už vás na sever Čech přivede pracovní povinnost, plánujete si ozdravný víkend nebo dovolenou s rodinou, vždy se vyplatí včasně si vybrat a rezervovat komfortní ubytování.

Hotel Almond vyhoví skvělou lokalitou, která se nachází poblíž městského parku. Garantuje klidné místo pro odpočinek, ale zároveň praktickou dostupnost do centra. Nemusíte se bát o složité přejíždění autem, můžete jej nechat na chráněném parkovišti hotelu a vydat se do města pár minutovou vycházkou pěšky.

Vybavení hotelu nabízí moderní vybavení pro komfortní odpočinek po náročných výletech i zázemí pro soustředěnou přípravu před důležitým jednáním. V hotelu se nachází jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, k dispozici jsou i čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi a jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Hostům je k dispozici restaurace, kde se podává snídaně s výběrem ze čtyřech menu, ale je možné její služby využít i v průběhu dne.

Využijte nabídky Hotelu Almond a zajistěte si ubytování na úrovni. V prostředí malého rodinného hotelu se budete vždy cítit příjemně a i s přispěním klidného zázemí si z pobytu v Teplicích odnesete ty nejlepší zážitky.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail

Ubytování v Teplicích pro firmy a na služební cesty

Pracovní povinnosti vás mohou odvést daleko od domova, třeba až do severních Čech. Čas mezi jednáním s obchodními partnery nebo dodavateli však nemusíte cítit jako nutnou daň za úspěšnou kariérou a trávit jej v uzavřeném pokoji na hotelu. Využijte příležitost a poznejte krásné lázeňské město i jeho okolí. Zázemí hotelu ALMOND nabízí nejen komfortní ubytování v Teplicích , ale i atraktivní doprovodný program.

Dokonalé pohodlí

Hotel ALMOND plně těží z výhodné lokality na kraji města. Tiché okolí vás nebude rušit při přípravě na jednání a dovolí vám plně relaxovat. Využít můžete jak klasické jedno, dvou nebo třílůžkové pokoje, tak vybavené apartmány. Apartmány s oddělenými ložnicemi doplňuje vybavená kuchyňka. Výhodou ubytování je další kuchyňka přístupná i hostům z běžných pokojů. Bezpečné parkování garantuje oplacené parkoviště přímo u hotelu. Samozřejmým vybavením je dostupná WI-FI síť.

Hotelu ALMOND provozuje také útulnou kavárnu. Ve výběru ze čtyř různých snídaňových menu si můžete dopřát vydatnou snídani. Do kavárny můžete zajít i kdykoli v průběhu dne.

Zázemí pro aktivní sportovce i milovníky kultury

Pobyt v Teplicích nemusíte omezit výhradně mezi pracovní povinnosti. V bezprostřední blízkosti hotelu můžete využít sportovní areál s tenisovými kruty, fotbalové hřiště i zimní stadion. Město nabízí moderně vybavenou plaveckou halu s fitness a squashem. Pokud je vaším oblíbeným sportem golf, můžete se věnovat i hře na nedalekých dvou golfových hřištích na Cínovci s krásnými výhledy nebo poblíž vodní nádrže Barbora .

Zimní sporty patří k regionu neodmyslitelně. Výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování nabízí nejen ski areál Bouřňák. Okolí Krušných hor je ideální základnou i pro letní túry nebo cyklistiku.

Lázeňské město vám vrátí ztracenou energii

S Teplicemi jsou pevně spojené také lázně. Lázeňské domy Beethoven, Císařské lázně, Kamenné nebo Solné jeskyně nabízí na míru sestavené programy od masáží, koupele v léčivé minerální vodě i rehabilitaci. Myslete na své zdraví a nechte o sebe pečovat. Pracovní cestu můžete proměnit v příjemné zážitky s kladným dopadem i na vaši fyzickou a psychickou kondici.

Ve městě můžete využít samozřejmě i bohatý kulturní program počínaje moderními kinosály, prohlídkou zámku na náměstí nebo hradu Doubravka. Zaujme jistě i pravidelný program Krušnohorského divadla. Příznivé počasí vás může motivovat k návštěvě zámecké nebo botanické zahrady . Za prohlédnutí jistě stojí i Komáří vížka s lanovou dráhou nebo unikátní vodní dílo Barbora , planetárium a hvězdárna.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail