Stará Duchcovská 28, 415 03 Teplice CZ
info@hotelalmond.cz

Kde najít nejlepší ubytování v Teplicích?

Teplice patří mezi nejstarší lázeňská města u nás a v době své největší slávy dokonce získaly přezdívku Paříže východu. Dodnes mohou nabídnout komplexní lázeňskou péči na vysoké úrovni, lázeňské domy prošly modernizací a přináší programy nejen pro klienty s problémy s pohybovým ústrojím, efektivně spojují rehabilitaci a prevenci onemocnění kloubů, páteře, bolestí zad a souvisejících bolestí hlavy.

Ideální základna pro výlety s rodinou

Teplice své hosty nevybírají pouze z řad lázeňských hostů, kteří přijíždí ve velkém počtu načerpat nové síly a zlepšit zdravotní stav. Lázně jsou skvělou příležitostí pro odpočinek a relaxaci. Masáže, kondiční plavání nebo pobyt v termální vodě můžete využít i jako běžný host.

Volný čas můžete rozdělit i na příjemnou návštěvu vynikajících restaurací a kaváren. Teplice nabízí bohatý kulturní program divadla a kina. Okolí Krušných hor přímo vybízí k četným sportovním aktivitám. Milovníci lyžování mohou využít dobře vybavené ski areály pro sjezdové lyžování i běžky. Hory jsou protkány i dobře značenými turistickými trasami pro pěší poznávání přírody nebo výlety na kolech. V okolí najdete hned několik lákavých tipů pro seznámení se s historií regionu a jeho výraznými osobnostmi.

Výhodná pozice pro obchodní jednání

Teplice jsou svou dostupnou polohou dobrým bodem také pro služební cesty. Ať už vás na sever Čech přivede pracovní povinnost, plánujete si ozdravný víkend nebo dovolenou s rodinou, vždy se vyplatí včasně si vybrat a rezervovat komfortní ubytování.

Hotel Almond vyhoví skvělou lokalitou, která se nachází poblíž městského parku. Garantuje klidné místo pro odpočinek, ale zároveň praktickou dostupnost do centra. Nemusíte se bát o složité přejíždění autem, můžete jej nechat na chráněném parkovišti hotelu a vydat se do města pár minutovou vycházkou pěšky.

Vybavení hotelu nabízí moderní vybavení pro komfortní odpočinek po náročných výletech i zázemí pro soustředěnou přípravu před důležitým jednáním. V hotelu se nachází jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, k dispozici jsou i čtyřlůžkové apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi a jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Hostům je k dispozici restaurace, kde se podává snídaně s výběrem ze čtyřech menu, ale je možné její služby využít i v průběhu dne.

Využijte nabídky Hotelu Almond a zajistěte si ubytování na úrovni. V prostředí malého rodinného hotelu se budete vždy cítit příjemně a i s přispěním klidného zázemí si z pobytu v Teplicích odnesete ty nejlepší zážitky.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail