Stará Duchcovská 28, 415 03 Teplice CZ
info@hotelalmond.cz

Thermalium v Lázních Teplice

Teplice vždy patřily a stále patří mezi nejkrásnější a nejstarší lázeňská města. Své hosty vítají v krásném prostředí, a kromě vybavených lázeňských domů nabízí bohatý kulturní program, výlety za historií, krásné procházky do přírody Krušných hor i mnohé sportovní aktivity.

Využijte léčivou sílu Pravřídla jako zdroj příjemné relaxace

Teplické lázně prosluly účinnou léčbou zejména pohybového aparátu, pomáhají zlepšit hybnost po úrazech a operacích, jsou skvělou metodou pro zklidnění nervového systému. Cestu do Teplic si můžete naplánovat s cílem napravit zdravotní stav, ale také jako ideální místo pro dovolenou s rodinou nebo jako příjemný relaxační víkend.

I když není vaším hlavním plánem procházet lázeňskými procedurami, i tak byste se neměli ochudit o jedinečný zážitek. V lázeňském domě Beethoven je pro běžné hosty otevřeno nově rekonstruované Thermalium. Dva bazény a bohaté spektrum dalších procedur a služeb vás zavedou do lákavého světa příjemně teplých pramenů.


FOTO © AGC Glass Europe

Bazény, sauny, i masáže

V interiéru Thermalia zaujmou sochy přemístěné z parku, socha pasáčka a dívky nabírající vodu připomínají legendu o nalezení pramenů. Interiér je bezbariérový a plně respektuje nároky moderní péče a komfortu. Stále však přibližuje atmosféru nejslavnějšího období, kdy se v Teplicích střídaly přední evropské osobnosti.

V hlavním traktu jsou pro vás připravené dva velké bazény. Čas trávený v lázních můžete využít aktivně nebo relaxací. V teplejším bazéně ohřívaném prameny na 35 °C jsou umístěné masážní trysky a rehabilitační prvky. Druhý bazén, mírně chladnější s 29 °C, je ideální pro kondiční plavání.

Plán a návštěvu jednotlivých částí si můžete rozvrhnout zcela po svém, kromě bazénu Thermalium nabízí i další atraktivní zastávky. Objednat si můžete masáže, můžete také zlepšit krevní oběh procházením v Kneippově chodníku nebo využít jednu z několika saun.

Finská sauna s malou vlhkostí vzduchu podpoří vaši imunitu, parní sauna poslouží jako optimální péče o pokožku, tropická podporuje výměnu lymfatického systému, bio sauna účinně kombinuje efekt finské sauny a páry.

Dalšími možnostmi jsou vstup do solné jeskyně, která složením vzduchu navozuje stejné účinky, jaký má pobyt u moře. Je vhodná pro léčení alergických a astmatických projevů, zlepšuje hojení a pomáhá potlačit ekzémy. Speciální procedurou je uhličitá koupel se zábalem, která zklidňuje a uvolňuje.

Udělejte si na pobyt v Teplicích dost času a věnujte jej péči o sebe. Hotel Almond bude komfortním zázemím a výchozím bodem, ze kterého se můžete vydat za aktivním odpočinkem do lázní i navštívit zajímavé památky a kulturní akce.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail

Golfová hřiště v okolí Teplic

Teplice nabízí bohatý program pro každého svého hosta.Pobyt v lázních, ale i prodloužený víkend nebo dovolenou můžete oživit návštěvou kulturních míst a historických památek, aktivním sportovcům se nabízí celoroční bohatý program od plaveckých areálů, cyklotrasy, tenis, lyžování. Oblíbeným sportem je také golf. Milovníci elegantního sportu najdou v regionu mimořádně kvalitní a krásná hřiště.

Cínovec

Již v roce 1998 se začalo rýsovat na Cínovci profesionálně upravené golfové hřiště. Od počátečních 6 jamek se hřiště proměnilo v rozlehlý park s kompletním závlahovým systémem i vlastní vodní nádrží. Při pozdější rekonstrukci dostalo hřiště současnou podobu s novými greeny, odpališti, včetně zřízeného putting greenu u klubovny.

Klubovna poskytuje příjemné zázemí a zvyšuje úroveň služeb. Přilehlý hotel a restaurace Krušnohorský dvůr nabízí svým hostům ubytování na vysoké úrovni s možností kdykoli se plně věnovat oblíbenému sportu. V restauraci můžete odpočinout a načerpat nové síly u vynikajících pokrmů z české i světové kuchyně.

Klubovna garantuje špičkové zázemí. Z terasy se můžete potěšit výhledem na České Středohoří, které svou krásou podtrhuje zážitek ze hry. Pro návštěvníky s dětmi je k dispozici vybavené hřiště. Golfový klub na Cínovci nabízí zážitek vášnivým hráčům, ale také možnost zapůjčení vybavení a zkušební hru nováčkům.

Barbora

Další možností je malý výlet směrem na Duchcov. Golf Resort Barbora se rozkládá v krásném prostředí regionálního biocentra u jezera Barbora. Počínaje rokem 2001 se areál postupně rozrůstá do podoby profesionálně vybaveného hřiště a tréninkového areálu. Resort těží z krásného prostředí i zajímavě formované krajiny. Do okolí zasahuje citlivě a respektuje původní ráz.

Terén hřiště je mírně zvlněný a není významnou fyzickou překážkou. Poslouží jako skvělé odreagování zkušeným hráčům, příjemné a dobře zvladatelné části poskytne i začátečníkům. Atraktivní prostředí navozuje klidnou atmosféru.

Areál nabízí nejen možnost samostatné hry, ale také služby profesionálních trenérů. Individuální kurzy i skupinové můžou posloužit jako skvělý start pro rozvoj vlastních dovedností. Dovolenou si můžete plánovaně zpestřit. Resort nabízí samozřejmě také zázemí pro pořádání eventů nebo firemních setkání na vysoké úrovni.

Po sportovním výkonu se můžete občerstvit ve stylové klubovně a z terasy načerpat novou energii.

Snadná dostupnost autem i městskou dopravou

O oblibě místa svědčí i zavedené linky, speciální rekreační spoje linky č. 143 z Benešova náměstí v Teplicích vás pohodlně zavezou přímo k jezeru. Pláže jsou otevřené veřejnosti od června do září v době 8 - 19 hodin. Vstupné platíte v symbolických částkách 50 Kč rodina, 40 Kč dospělí nebo 20 Kč snížená kategorie.

Za potápěním, windsurfingem nebo bezstarostným plachtěním po vodní hladině nemusíte jezdit až k moři. Jezero Barbora vám nabídne neopakovatelné scenérie a velkorysou plochu pro odpočinek i adrenalinové zážitky.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond.

Vytisknout E-mail

Aktivity

Aktivity v Teplicích a okolí

Hotel se nachází v blízkosti sportovního areálu, kde jsou tenisové kurty, hřiště na fotbal s povrchem z umělé trávy, zimní stadion a fotbalový stadion FC Teplice. Ve městě můžete také navštívit plaveckou halu s tobogánem, fitnessem a squaschem. Do 15 km od hotelu jsou také 2 golfové hřiště, jízdárna a horský areál nabízející výborné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování, v létě potom k pěší i cyklistické turistice. Nedaleko se také nachází přírodní jezero Barbora vyhlášené svou průzračnou vodou. K jeho návštěvě Vám rádi zdarma zapůjčíme horské kolo. Prožijte příjemné ubytování v Teplicích v našem rodinném hotelu.

 

FK Teplice

Golf Club Barbora

Golf Teplice

Aquacentrum Teplice

Jazz Klub Teplice

Lázně Teplice

Město Teplice

Divadlo Teplice

Vytisknout E-mail

1111

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ Jednolůžkový pokoj může využívat společnou postel, ale také dvě oddělená lůžka. Pro větší pohodlí hostů, které k sobě nepojí partnerské pouto, můžeme nabídnout i samostatnou variantu. Postele jsou doplňkově osvětleny malými lampičkami pro pohodlné čtení bez rušivého efektu na druhého hosta. Jemné neutrální barvy pokoje působí příjemně a navozují klidnou atmosféru. K dispozici je vlastní sociální zařízení a koupelna s vanou. Pokoje doplňují i úložné prostory pro zavazadla a oblečení. Pro psaní dopisů, hraní her nebo odpočinek můžete využít praktický stolek a sedačky. Po celou dobu pobytu je vám k dispozici instalovaná TV nebo připojení k internetu. Vybavení pokoje: Balcony, Telephone, Radio, Satellite channels, Cable channels, Flat-screen TV, Safe, Air conditioning, Desk, Ironing facilities, Sitting area, Interconnecting room(s) available, Sofa, Bathtub, Hairdryer, Bathrobe, Free toiletries, Toilet, Bathroom, Slippe Rezervovat on-line FaLang translation system by FabobaJednolůžkový pokoj

Vytisknout E-mail

rezervace3

Vytisknout E-mail