Stará Duchcovská 28, 415 03 Teplice CZ
info@hotelalmond.cz

Thermalium v Lázních Teplice

Teplice vždy patřily a stále patří mezi nejkrásnější a nejstarší lázeňská města. Své hosty vítají v krásném prostředí, a kromě vybavených lázeňských domů nabízí bohatý kulturní program, výlety za historií, krásné procházky do přírody Krušných hor i mnohé sportovní aktivity.

Využijte léčivou sílu Pravřídla jako zdroj příjemné relaxace

Teplické lázně prosluly účinnou léčbou zejména pohybového aparátu, pomáhají zlepšit hybnost po úrazech a operacích, jsou skvělou metodou pro zklidnění nervového systému. Cestu do Teplic si můžete naplánovat s cílem napravit zdravotní stav, ale také jako ideální místo pro dovolenou s rodinou nebo jako příjemný relaxační víkend.

I když není vaším hlavním plánem procházet lázeňskými procedurami, i tak byste se neměli ochudit o jedinečný zážitek. V lázeňském domě Beethoven je pro běžné hosty otevřeno nově rekonstruované Thermalium. Dva bazény a bohaté spektrum dalších procedur a služeb vás zavedou do lákavého světa příjemně teplých pramenů.


FOTO © AGC Glass Europe

Bazény, sauny, i masáže

V interiéru Thermalia zaujmou sochy přemístěné z parku, socha pasáčka a dívky nabírající vodu připomínají legendu o nalezení pramenů. Interiér je bezbariérový a plně respektuje nároky moderní péče a komfortu. Stále však přibližuje atmosféru nejslavnějšího období, kdy se v Teplicích střídaly přední evropské osobnosti.

V hlavním traktu jsou pro vás připravené dva velké bazény. Čas trávený v lázních můžete využít aktivně nebo relaxací. V teplejším bazéně ohřívaném prameny na 35 °C jsou umístěné masážní trysky a rehabilitační prvky. Druhý bazén, mírně chladnější s 29 °C, je ideální pro kondiční plavání.

Plán a návštěvu jednotlivých částí si můžete rozvrhnout zcela po svém, kromě bazénu Thermalium nabízí i další atraktivní zastávky. Objednat si můžete masáže, můžete také zlepšit krevní oběh procházením v Kneippově chodníku nebo využít jednu z několika saun.

Finská sauna s malou vlhkostí vzduchu podpoří vaši imunitu, parní sauna poslouží jako optimální péče o pokožku, tropická podporuje výměnu lymfatického systému, bio sauna účinně kombinuje efekt finské sauny a páry.

Dalšími možnostmi jsou vstup do solné jeskyně, která složením vzduchu navozuje stejné účinky, jaký má pobyt u moře. Je vhodná pro léčení alergických a astmatických projevů, zlepšuje hojení a pomáhá potlačit ekzémy. Speciální procedurou je uhličitá koupel se zábalem, která zklidňuje a uvolňuje.

Udělejte si na pobyt v Teplicích dost času a věnujte jej péči o sebe. Hotel Almond bude komfortním zázemím a výchozím bodem, ze kterého se můžete vydat za aktivním odpočinkem do lázní i navštívit zajímavé památky a kulturní akce.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail