Golfová hřiště v okolí Teplic

Napsal uživatel Folda. V kategorii Uncategorised

Teplice nabízí bohatý program pro každého svého hosta.Pobyt v lázních, ale i prodloužený víkend nebo dovolenou můžete oživit návštěvou kulturních míst a historických památek, aktivním sportovcům se nabízí celoroční bohatý program od plaveckých areálů, cyklotrasy, tenis, lyžování. Oblíbeným sportem je také golf. Milovníci elegantního sportu najdou v regionu mimořádně kvalitní a krásná hřiště.

Cínovec

Již v roce 1998 se začalo rýsovat na Cínovci profesionálně upravené golfové hřiště. Od počátečních 6 jamek se hřiště proměnilo v rozlehlý park s kompletním závlahovým systémem i vlastní vodní nádrží. Při pozdější rekonstrukci dostalo hřiště současnou podobu s novými greeny, odpališti, včetně zřízeného putting greenu u klubovny.

Klubovna poskytuje příjemné zázemí a zvyšuje úroveň služeb. Přilehlý hotel a restaurace Krušnohorský dvůr nabízí svým hostům ubytování na vysoké úrovni s možností kdykoli se plně věnovat oblíbenému sportu. V restauraci můžete odpočinout a načerpat nové síly u vynikajících pokrmů z české i světové kuchyně.

Klubovna garantuje špičkové zázemí. Z terasy se můžete potěšit výhledem na České Středohoří, které svou krásou podtrhuje zážitek ze hry. Pro návštěvníky s dětmi je k dispozici vybavené hřiště. Golfový klub na Cínovci nabízí zážitek vášnivým hráčům, ale také možnost zapůjčení vybavení a zkušební hru nováčkům.

Barbora

Další možností je malý výlet směrem na Duchcov. Golf Resort Barbora se rozkládá v krásném prostředí regionálního biocentra u jezera Barbora. Počínaje rokem 2001 se areál postupně rozrůstá do podoby profesionálně vybaveného hřiště a tréninkového areálu. Resort těží z krásného prostředí i zajímavě formované krajiny. Do okolí zasahuje citlivě a respektuje původní ráz.

Terén hřiště je mírně zvlněný a není významnou fyzickou překážkou. Poslouží jako skvělé odreagování zkušeným hráčům, příjemné a dobře zvladatelné části poskytne i začátečníkům. Atraktivní prostředí navozuje klidnou atmosféru.

Areál nabízí nejen možnost samostatné hry, ale také služby profesionálních trenérů. Individuální kurzy i skupinové můžou posloužit jako skvělý start pro rozvoj vlastních dovedností. Dovolenou si můžete plánovaně zpestřit. Resort nabízí samozřejmě také zázemí pro pořádání eventů nebo firemních setkání na vysoké úrovni.

Po sportovním výkonu se můžete občerstvit ve stylové klubovně a z terasy načerpat novou energii.

Snadná dostupnost autem i městskou dopravou

O oblibě místa svědčí i zavedené linky, speciální rekreační spoje linky č. 143 z Benešova náměstí v Teplicích vás pohodlně zavezou přímo k jezeru. Pláže jsou otevřené veřejnosti od června do září v době 8 - 19 hodin. Vstupné platíte v symbolických částkách 50 Kč rodina, 40 Kč dospělí nebo 20 Kč snížená kategorie.

Za potápěním, windsurfingem nebo bezstarostným plachtěním po vodní hladině nemusíte jezdit až k moři. Jezero Barbora vám nabídne neopakovatelné scenérie a velkorysou plochu pro odpočinek i adrenalinové zážitky.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond.

Vytisknout