Stará Duchcovská 28, 415 03 Teplice CZ
info@hotelalmond.cz

Aquacentrum Teplice

Při plánovaném víkendu nebo krátké dovolené se hodí mít předem připravené varianty pro různé počasí i náladu. Teplice nabízí perfektní zázemí pro milovníky dlouhých vycházek do přírody, dobře značené cyklostezky, ale také dávají prostor kultuře. V Teplicích můžete vybrat z pestré nabídky divadelních i hudebních představení nebo si zajít do kina. Ve městě nechybí ani vybavené Aquacentrum, které představuje jak bazény pro kondiční plavání, tak atraktivní vodní svět pro děti.

Zlepšete svou kondici a pečujte o zdraví

Aquacentrum Teplice je otevřené hostům po celý rok. Plavecký bazén nabízí 4 klasické dráhy, navíc v programu centra jsou často zařazené speciální bloky například s aquaerobikem.

Teplota vody okolo 26 stupňů je optimální, brání přirozenému množení bakterií, aniž by vyžadovala nadměrné dávkování bazénovou chemií. Teplota je také příjemná pro aktivní pohyb.

Pohyb v bazénu můžete prostřídat s pobytem v sauně. Centrum vám dává k dispozici klasickou suchou saunu, ale také parní lázeň nebo infrakabinu. Rodiny s dětmi mohou využít zázemí menší sauny uzpůsobené mladším hostům, velcí návštěvníci mohou naopak využít příležitost a od ruchu si odpočinout ve vlastním prostoru.

Aktivně můžete využít také vybavené fitness centrum, které představuje 64 moderně vybavených fitness stanovišť a 22 kardio zón. K poměření sil a hbitosti lákají také tři squashové kurty. Začátečníky může do hry uvést osobní trenér, zkušeným hráčům pomůže zdokonalit techniku.

Zábava na celý den

Dětský svět otevírá velkou plochu zaplněnou skluzavkami, tobogány a dalšími atrakcemi. V bezpečném a dokonale čistém prostředí se s vodou seznámí nejmenší děti, spoustu legraci si užijí i děti starší. Tobogán sveze zákrutami v délce 61m, adrenalin nabízí divoká řeka, lezecká sít, ale i houpací jeskyně. Opatrnější děti si určitě užijí zábavu na široké skluzavce. Bazény jsou lemované masážními lavicemi, tryskami i chrliči vody.

Voda dětského světa je udržována v komfortní teplotě 33 stupňů. Ale děti nemusí nutně zůstávat jen ve vodě. Venkovní prostory otevírají vybavené dětské hřiště, stolní tenis nebo zábavný minigolf.

Komfortní zázemí pro sport, odpočinek a skvělé jídlo k tomu

V letní sezoně je hostům aquacentra otevřená venkovní plocha včetně občerstvení. Navíc můžete využít klasické restaurace. V interiéru se pohodlně usadí až 60 strávníků a vybírat mohou jak klasické minutky, tak z hotovky z denního menu. Nemusíte se bát ani o vhodná jídla pro děti. Obsluha přizpůsobí velikost porce věku dítěte a společně s chutným obědem nabídne i vhodné nealko nápoje nebo chuťovky.

V Teplicích si určitě najděte čas na návštěvu Aquacentra. V chladném nebo deštivém počasí najdete prima útočiště a v létě můžete strávit celý den opalováním, koupáním i oblíbenými rekreačními sporty.

Můžete si rezervovat ubytování v našem rodinném hotelu Almond. Ubytování Teplice.

Vytisknout E-mail